همایش دانشگاه خوارزمیدومین همایش بین المللی شدن دانشگاه خوارزمی برگزار میشود

دومین همایش بین‌المللی شدن و جشنواره روز بین‌الملل دانشگاه خوارزمی هفته آینده، نهم خرداد از ساعت 14 تا 17 برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، دکتر غلامرضا کریمی، مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه خوارزمی با اعلام این مطلب گفت: در برنامه راهبردی دانشگاه خوارزمی بر بین‌المللی شدن این دانشگاه و ارتقای شاخص‌های آن تاکید شده و در این راستا ، هر ساله جشنواره روز بین‌الملل دانشگاه در دهه اول خرداد برگزار می‌شود و امسال نیز دومین جشنواره که شامل نمایشگاه فعالیت‌های دانشجویان خارجی دانشگاه است، در روزهای 8 و 9 خرداد در تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: همایش بین المللی شدن دانشگاه و مراسم روز بین‌الملل با حضور مقاماتی از وزارت امور خارجه و وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری و همچنین سفرا و رایزنان فرهنگی کشورهای همسایه با همکاری انجمن علمی روابط بین ‌الملل و انجمن ترویج علم در ایران بعدازظهر روز یکشنبه 9 خرداد از ساعت 14 الی 17 در تهران برگزار می‌گردد.

وی افزود: در حاشیه مراسم روز بین الملل دانشگاه خوارزمی، دانشکده برتر در زمینه انجام فعالیت‌های بین‌المللی معرفی شده و همچنین چهار استاد فعال و تاثیرگذار در عرصه‌های بین المللی معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی در پایان یادآورشد: علاوه براین در این مراسم تعدادی از دانشجویان ایرانی و خارجی فعال در عرصه‌های بین‌المللی و همچنین دانشجویانی که در عرصه‌های ورزشی رتبه‌های جهانی کسب کرده‌اند، معرفی و تقدیر می‌شوند.

منبع: ایسنا