سوالات متداول

سوالات متداول


چگونه می‌توان از خدمات و دوره های آموزشی قرار داده شده بر روی سایت یو برگ به‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟

کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود به همراه نام رشته تحصیلی مورد نظرتان وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات یو برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد؟

اشتراک در سایت امکان دریافت یو‌برگ‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت، حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید یک یو برگ الزامی است.

یو برگ امروز یک دوره آموزشی را دوست دارم. چگونه باید در آن دوره ثبت نام کنم؟

کافی است فقط روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید. چنانچه کارت بانکی در اختیار ندارید با انتخاب گزینه پرداخت در محل، آدرس و شماره تماس خود را وارد نموده و منتظر تماس از طرف یوبرگ باشید. پس از تماس، رسید خرید یوبرگ خود را درب منزل دریافت کنید. در این حالت یوبرگ خریداری شده به‌صورت ایمیل برای شما ارسال می‌شود. با ارائه یک پرینت از فایل ارسالی توسط ایمیل و یا به همراه داشتن کدهای اختصاصی، می‌توانید به آسانی برای ثبت نام با تخفیف به موسسه برگزار کننده دوره آموزشی مراجعه کنید. در قسمت یوبرگ های من در پروفایلتان اطلاعات یوبرگ دوره ای که در آن ثبت نام نموده اید قابل مشاهده است.

چرا برای برخی ازیو برگ ها یک حد نصاب وجود دارد؟

برخی از کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس دارند. این حداقل از سوی برگزار کنندگان دوره های آموزشی به یوبرگ اعلام می گردد. برای سایر یوبرگ ها ، با خرید اولین یوبرگ، شما می توانید از خرید خود لذت ببرید.

اگر یک یوبرگ به حد نصاب نرسد چه می‌شود؟

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد، یوبرگ مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید یو‌برگ‌های دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز، درخواستی برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود برای ما ارسال کنید تا وجه مود نظر به حساب شما بازگردانده شود.

 چرا به دوستانم پیشنهاد دهم تا آنان هم یو برگ را خریداری کنند؟

ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید یوبرگ به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از یو برگ و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.

چگونه یو برگ را به دوستانم پیشنهاد دهم؟

از پیامک‌های رایگان گرفته تا ارسال ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.

یک یو برگ خریداری کرده‌ام چگونه از آن استفاده کنم؟

کافی است یک پرینت از فایل ارسال شده به پست الکترونیکتان که از طریق حساب شما در سایت یو برگ هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید، به برگزارکننده دوره آموزشی مورد نظرتان ارائه دهید.با وارد کردن شماره موبایل در قسمت پروفایل، می توانید این کد اختصاصی را از طریق پیامک هم دریافت کنید و با ارائه این کد به برگزارکننده دوره آموزشی از یو برگ خود لذت ببرید.

آیا ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی ارائه شده در سایت یوبرگ، شامل مالیات بر ارزش افزوده نیز می شود؟

خیر

آیا باید یو برگ را همان روز خرید استفاده کرد؟

خیر، هر یوبرگ یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در یوبرگ ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

آیا می‌توان یو برگ را به‌عنوان هدیه برای فرد دیگری خریداری کرد؟

شما می‌توانید یو برگ را مستقیما به پست الکترونیک دوستانتان بفرستید یا خودتان آن را دریافت کنید و به آنان هدیه دهید.

چگونه می‌توانم دوره های آموزشی موسسه خود را در یوبرگ قرار دهم؟

اینجا را کلیک کنید.

سایت یوبرگ را چه کسانی تاسیس کرده‌اند؟ لطفا در این باره اطلاعاتی ارائه دهید.

آیا قسمت «درباره ما» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.

 
 دفتر مرکزی یو برگ کجا واقع شده است؟

دفتر مرکزی یو برگ در تهران: دانشگاه علم و صنعت پژوهشکده الکترونیک واقع است .

آدرس پستی: رسالت خیابان فرجام خیابان ملک لو-درب شماره 3 دانشگاه علم و صنعت ضلع شمالی دانشکده راه آهن-پژوهشکده الکترونیک

رمز عبورم را فراموش کرده‌ام.

برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل شخصی خود اینجا را کلیک کنید.

پرداخت آنلاین چگونه است؟

راهنمای پرداخت آنلاین

چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین امنیت دارد؟

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت یو برگ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

آیا می‌توان به روش دیگری غیر از آنلاین خرید را انجام داد؟

البته، شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را برای خرید یوبرگ به حساب جاری x در بانک ؟ واریز و فیش مربوطه به همراه نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس ایمیل خود را به شماره ؟  فکس کنید. همچنین می‌توانید از طریق کلیه کارت‌های عضو شتاب مبلغ مورد نظر برای خرید یوبرگ را به شماره کارت ؟ به نام  ؟ انتقال دهید سپس در هنگام خرید خود برروی سایت، با انتخاب گزینه پرداخت کارت به کارت، چهار رقم انتهایی شماره کارت خود را به همراه شماره تراکنش بانکی خود وارد نمایید. در هر دو این حالت ها، تیم یوبرگ خرید شما را ثبت خواهد کرد.