همکاری با یوبرگ

یوبرگ برای رونق موسسه آموزشی شما


بدون شک هر آموزشگاهی از موج ثبت نام دانشجویان جدید برای دوره های آموزشی خود استقبال می‌کند و همیشه در صدد یافتن راهی است که با صرف هزینه کمتر بتواند دانشجویان جدیدی را با دوره های آموزشی خود آشنا کند. از طرف دیگر، امروزه بخش عظیمی از دانشجویان و افراد تحصیلکرده، ساعات زیادی از وقت خود را صرف گشت و‌گذار در اینترنت می‌کنند و خرید اینترنتی محصولات وخدمات را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. با توجه به این نکته، استفاده از ابزارهای سنتی برای دسترسی به این جامعه از مخاطبان تقریباً ناممکن بوده و روش‌های جدیدی را می‌طلبد.

یوبرگ، یک سایت تجارت الکترونیک با تمرکز بر دوره های آموزشی موسسات برتر و صاحب نام است که با استفاده از روشی منحصر بفرد اقدام به جذب دانشجویان جدید و تضمین‌شده برای دوره های آموزشی ارائه شده توسط موسسات می‌کند. شما در این روش برای معرفی دوره های آموزشی خود نه تنها هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، بلکه درآمدی نیز از همکاری با یو‌برگ و حضور دانشجویان جدید کسب می‌کنید. فرایند کاری یوبرگ، فرایندی ساده و عاری از هر نوع پیچیدگیست. در این روش پس از توافقات اولیه، کارشناسان آموزشی ما با کمک شما بسته‌ای پیشنهادی از دوره های آموزشی شما را برای ارائه به دانشجویان آماده می‌کنند. این بسته پیشنهادی برای مدت معینی روی سایت یوبرگ قرار می‌گیرد و همزمان به ده‌ها هزار دانشجوی مشترک یوبرگ ارسال می‌شود. آن‌چه این بسته را متمایز می‌کند، تخفیف قابل ملاحظه‌ای است که دانشجویان از آن بهره‌ می‌برند. در عین حال، کارشناسان آموزشی ما این بسته پیشنهادی را به‌گونه‌ای طراحی می‌کنند که برای شما سودآور باشد. مشترکین یوبرگ با مشاهده پیشنهاد دوره های مختلف آموزشی شما، مبلغی را به عنوان مبلغ پیش ثبت نام به صورت آنلاین بر روی سایت یوبرگ پرداخت کرده و یک برگه با عنوان یوبرگ به صورت الکترونیکی دریافت خواهند نمود. سپس با پرینت این برگه و ارائه آن در بازه زمانی تعیین‌شده به آموزشگاه شما، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و پرداخت مبلغ ثبت نام باقیمانده در محل آموزشگاه اقدام خواهند کرد. تجربه به یاد ماندنی دانشجویان عضو خانواده یوبرگ از خدمات مطلوب شما، آنها را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد و کسب‌و‌کارتان را رونق می‌بخشد. همچنین این همهمه تبلیغاتی تا ماه‌ها بعد همچنان اثر خود را در جذب دانشجویان خواهد داشت.

توجه: یوبرگ تنها برند ثبت شده توسط شرکت مبتکران تخفیف برگ دانش پژوه است. این شرکت با هیچ سایت تخفیف دیگر و یا با عنوان سایت دیگری فعالیت ندارد.

آدرس

دفتر مرکزی یوبرگ:

 تهران رسالت خیابان فرجام خیابان ملک لو دانشگاه علم و صنعت-پژوهشکده الکترونیک

 تلفن: 021-24521492

ایمیل: info@ubarg.ir